فرم ثبت سفارش

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی پخش کاپوچینو گود دی

کاپوچینوانواع کاپوچینوکاپوچینو گود دینمایندگی پخش کاپوچینو
کاپوچینو گوددی

نمایندگی پخش کاپوچینو گود دی آماده ارسال محصول می باشد. کاپوچینو های گود دی یکی از نمونه های بسیار درجه یک و خوش طعم این محصول هستند که در نمایندگی های پخش فراوان مورد توزیع قرار می گیرند.

هات چاکلت و کاپوچینو را می توانیم در رده لذیذترین نوشیدنی های داغ قرار بدهیم که طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارند. نوشیدن یک فنجان شکلات داغ، یا قهوه فوری و حتی یک فنجان کاپوچینو در هوای دل انگیز پاییز تجربه بسیار شیرینی است. همچنین در پایان یک روز خسته کننده با مصرف نوشیدنی هایی همچون کاپوچینو، هات چاکلت و … می توانید انرژی که از دست داده اید را تا حدودی به دست آورید.

کاپوچینو

کاپوچینو در واقع به زبان ایتالیایی Cappuccino خوانده می شود. در این نوشیدنی قهوه با اسپرسو دوبل استفاده می گردد. به عبارتی دیگر می توان ترکیبات کاپوچینو را قهوه با اسپرسو دوبل و کف شیر نام برد. 

انواع کاپوچینو

انواع کاپوچینو براساس میزان شیر و فوم روی آن نامگذاری شده است. می توان انواع آن را به صورت زیر نام برد:

  1. کاپوچینو
  2. کاپوچینو خشک
  3. کاپوچینو خشک خشک
  4. کاپوچینو تر

کاپوچینو گود دی

یکی از برند های خوب تولید کاپوچینو برند گود دی است که نمونه های فوری این نوشیدنی را تولید می کند. گوددی برندی خارجی است که با تولید نمونه های باکیفیت کاپوچینو توانسته به برندی جهانی تبدیل شود.

کاپوچینو گوددی در بسته بندی های ۳۰ عددی در بازار خرید و فروش می گردد. برای خرید عمده می توانید کارتن ۶ عددی آن را سفارش دهید.

کاپوچینو گوددی
کاپوچینو گوددی

نمایندگی پخش کاپوچینو

این نمایندگی پخش کاپوچینو آماده ارسال انواع محصولات می باشد. می توانید محصولات کاپوچینو را با مناسب ترین قیمت ممکن بدون واسطه از طریق نمایندگی پخش تهیه نمایید. به دلیل مرغوبیت خوبی که کاپوچینو های گود دی دارند به صورت عمده در این نمایندگی پخش عرضه می شوند.

امتیاز
5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0

دیدگاهتان را بنویسید