مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

مرکز فروش نسکافه عمده

نسکافه چیست؟نسکافه گلدنسکافه کلاسیکنسکافه پودریبسته بندی انواع محصولات موجود در این مرکز فروش نسکافهخرید نسکافه عمده
فروش عمده نسکافه

مرکز فروش نسکافه عمده عرضه کننده انواع محصولات به صورت فله و تک نفره و … می باشد که آمادگی پذیرش سفارش از سراسر کشور را داراست. شما قصد خرید چه نوع نسکافه ای دارید؟ آیا نسکافه های گلد و کلاسیک مدنظرتان است یا نسکافه های پودری؟ فروش عمده نسکافه به چه صورت است؟

افزایش مصرف نسکافه در ایران میزان واردات این محصول را به ایران افزایش داده است. شما می توانید برای خرید آن به سادگی با صرف کمترین زمان اقدام نمایید. در این خصوص ما این فرصت را ایجاد نموده ایم تا با واردات این محصولات بتوانیم به بهترین شکل به نیاز شما پاسخ دهیم.

نسکافه چیست؟

نسکافه در واقع همان قهوه های فوری هستند. قهوه های فوری در میان مشتریان از جمله نوشیدنی های خاص و پرطرفدار می باشند. نسکافه ها از دانه های قهوه بدست می آیند. انواع نسکافه در ۳ بخش نسکافه گلد، کلاسیک و پودری در بازار خرید و فروش می گردند.

نوع نسکافه به نحوه فرآوری آن بر می گردد. این تفاوت در نوع فرآوری دانه های قهوه سبب طعم متفاوت انواع نسکافه شده است. همچنین ظاهر متفاوت انواع نسکافه ها نیز به همان نوع فرآوری دانه های قهوه بر می گردد.

نسکافه گلد

نسکافه گلد یکی از ارقام تولیدی قهوه های فوری می باشد. این نوع نسکافه پرفروش ترین و گران ترین نسکافه در بازار است. دلیل استقبال بیشمار قهوه فوری گلد در این مرکز فروش نسکافه به دلیل نزدیک بودن عطر و طعم آن به دانه های قهوه می باشد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

حفظ این عطر و طعم به نوع فرآوری دانه ها بر می گردد. در واقع این نسکافه گلد به روش انجاد خشک می شود. روشی که سبب ملایم تر بودن عطر و طعم قهوه فوری گلد شده است. مزه نسکافه گلد در برخی از برندها ترش است. رنگ نسکافه گلد رو به زردی می باشد. این نسکافه حالتی شکسته تر و سفت دارد.

نسکافه کلاسیک

از دیگر ارقام قهوه های فوری می توان به نسکافه کلاسیک اشاره کرد. نسکافه کلاسیک به روش حرارتی خشک می گردد. در این روش طعم تلخ نصیب نسکافه کلاسیک می شود. اغلب مشتریان جنوب کشور از این مرکز فروش نسکافه درخواست سفارش این محصول را دارند.

نسکافه کلاسیک عطر کمتری نسبت به گلد دارد. و از طرفی از قیمت کمتری نسبت به نوع قهوه فوری گلد برخوردار است. قهوه فوری کلاسیک نسبت به گلد آن از کافئین بیشتری برخوردار است. رنگ و حالت نسکافه کلاسیک به ترتیب تیره و پفکی می باشد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

نسکافه پودری

نسکافه پودری در واقع همان دانه های قهوه هستند. این دانه ها طی فرآیند حرارت، عطر و طعم خود را تا حدودی از دست می دهند. ترکیب این دانه ها با شیر، شکر، میت، شکلات، کارامل و حتی فندق سبب تولید انواع هات چاکلت، کافی میکس، کاپوچینو و … می شود.

انواع نسکافه های پودری به دلیل فوری بودن و راحتی در تهیه در میان مصرف کنندگان بالاترین جایگاه سفارش را دارند. برندهای متنوعی از این نسکافه ها در بازار به چشم می خورند که هر کدام طعم خاصی به خود دارند.

بسته بندی انواع محصولات موجود در این مرکز فروش نسکافه

انواع نسکافه گلد و کلاسیک در بسته بندی های کارتنی ۲۰، ۲۵ و ۳۰ کیلویی در بازار خرید و فروش می گردد. برندهای تجاری از قبیل سافو، توبک، اورآ و … از این نوع نسکافه ها در ایران موجود می باشد.

نسکافه های پودری نیز در بسته بندی های تک نفره ایرانی و خارجی با برندهای تجاری نیوشا، مولتی کافه، تورابیکا، گود دی و … در بازار موجود است. البته می توانید انواع بسکافه های پودری را در بسته بندی های گرمی با برندهای مازو، سامتوز، ۱۷۵۰، کافی فکتوری، کیوجی، راف و … خرید نمایید. و آخرین نوع بسته بندی این نسکافه ها کارتن های ۱۰ کیلوگرمی است.

بسته بندی انواع نسکافه های موجود در این سایت

نوع نسکافه

نام برند

نوع بسته بندی

گلد

توبک

۲۵ کیلوگرمی

گلد

Cocam ۳۰ کیلوگرمی

گلد

سافو

۲۵ کیلوگرمی

کلاسیک

توبک

۲۵ کیلوگرمی

کلاسیک

اورآ

۲۰ کیلوگرمی

پودری

هات چاکلت نیوشا ۲۰*۲۰ عددی

پودری

کافی میکس نیوشا

۲۰*۲۰ عددی

پودری

کاپوچینو تورابیکا ۱۲*۲۰ عددی

پودری

کافی میکس گود دی

۶*۳۰ عددی
پودری کاپوچینو گود دی

۶*۳۰ عددی

پودری

هات چاکلت مازو ۶*۱۰۰۰ گرمی
پودری وایت چاکلت مازو

۶*۱۰۰۰ گرمی

پودری

هات چاکلت سامتوز ۱۶* ۱۰۰۰ گرمی

پودری

وایت چاکلت سامتوز

۱۶*۱۰۰۰ گرمی

پودری

هات چاکلت raf

۸*۱۰۰۰ گرمی

پودری

وایت چاکلت raf

۸* ۱۰۰۰ گرمی
پودری وایت چاکلت raf

۱۶*۵۰۰ گرمی

پودری

هات چاکلت فله ۱۰ کیلوگرمی
پودری وایت چاکلت فله

۱۰ کیلوگرمی

پودری

کاپوچینو فله ۱۰ کیلوگرمی
پودری کاپوچینو زغالی فله

۱۰ کیلوگرمی

خرید نسکافه عمده

شما می توانید برای خرید با صرف کمترین زمان از طریق راه های تماس زیر اقدام نمایید. در این خصوص آمادگی دریافت سفارشات شما را دارا می باشیم.

شما می توانید در شهری که قصد خرید عمده این محصول را دارید از هم اکنون اقدام به تماس با ما نمایید. این مرکز آماده فروش عمده نسکافه و  ارسال انواع نسکافه و قهوه های فوری به سراسر کشور می باشد.

امتیاز
5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<