انواع کافی میکس
پنج شنبه , ۶ آذر ۱۳۹۹
خانه / کافی میکس مولتی کافه / قیمت پودر کافی میکس مولتی کافه

قیمت پودر کافی میکس مولتی کافه

پودر کافی میکس های مولتی کافه در کنار قیمت، از چه شاخصه های دیگری برای خرید عمده برخوردار می باشد که سبب جذب مشتریان می شود؟
یکی از شرکت های ایرانی فعال در عرصه قهوه و کافی میکس و دیگر پودرهای نوشیدنی، می توان به مولتی کافه اشاره نمود که سال ها با فعالیت در عرصه تولید و فراوری پودر کافی میکس، هات چاکلت، کاپوچینو و همچنین قهوه و نسکافه های فوری، توانسته تحول چشم گیری را در این عرصه ایجاد نماید به گونه ای که از شناخته شده ترین برندهای عرضه کننده پودر کافی میکس در ایران می باشد.
پودر کافی میکس مولتی کافه، ترکیبی از مواد اولیه مرغوب می باشد که این مسئله سبب شده تا مشتریان بتوانند از طعم و عطر آن بهره مند شوند و به سادگی در جذب مشتری، تاثیر گذارد.
پودر کافی میکس های مولتی کافه در کنار مزیتی به نام کیفیت، توانسته به نسبت نمونه های مشابه خارجی نیز اقدام به عرضه قیمت های مناسب نماید و از همین رو از این جهت نیز امکان رقابت با برندهای خارجی را دارد.

ترکیبات پودر کافی میکس مولتی کافه

از اصلی ترین ترکیبات مورد استفاده در تولید پودر کافی میکس های مولتی کافه، می توان به قهوه های فوری اشاره نمود و فراوری این قهوه های فوری در نتیجه انتخاب بهترین و مرغوب ترین دانه های قهوه انجام می پذیرد.
در مقابل، پودر کرمر هم به عنوان بخش دیگری از مزیت های استفاده از پودر کافی میکس های مولتی کافه به حساب می آید که پودر کرمر مورد استفاده در این محصول نیز از بهترین نمونه های موجود در بازار به حساب می آید که این امکان وجود دارد که این محصول را جایگزین نمونه های مشابه خارجی موجود در بازار نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نسکافه شاپ
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09190273774

مطلب پیشنهادی

کافی میکس مولتی کافه

مرکز خرید کافی میکس مولتی کافه

کافی میکس مولتی کافه در واقع همان قهوه های فوری به همراه پودر شیر غیر …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button مشاوره رایگان جهت خرید