انواع کافی میکس
چهارشنبه , ۵ آذر ۱۳۹۹
خانه / نسکافه فوری / قیمت پودر نسکافه فوری کیلویی

قیمت پودر نسکافه فوری کیلویی

قیمت پودر نسکافه فوری کیلویی نکته حائز اهمیتی برای مشتریان و عمده فروشان به شمار می رود. پودر نسکافه های فوری کیلویی با توجه به تعداد واسطه هایی که وجود دارد، قیمت های متفاوتی می تواند داشته باشد. در این زمینه با ارائه راهکارهای مدرن، امکان خرید عمده مستقیم نیز وجود دارد.

نسکافه فوری چست؟

نسکافه یا قهوه فوری، در حقیقت از عصاره قهوه به صورت خشک شده تشکیل شده است. این مسئله سبب می شود تا زمان دم کشیدن این نوشیدنی را کاهش داده. از طرفی بتوان بدون نیاز به دستگاه و تجهیزات جانبی، اقدام به آماده سازی نوشیدنی مد نظر خود نمود.

یکی از روش های درست کردن نسکافه ها به صورت خشک کردن افشانی می باشد. در این حالت، قهوه ها در داخل محوطه ای با هوای دمای بالا پاشیده می شود. در نتیجه با خشک شدن سریع قهوه، به تکه های کوچک تبدیل می شوند.

انواع پودر نسکافه فوری در بازار

پودر نسکافه های موجود در بازار در دو نمونه گلد و کلاسیک به بازار عرضه می شوند. در صورتی که این عرضه به صورت مستقیم باشد، قیمت های مناسب تری را برای مشتریان به همراه خواهد داشت. در همین زمینه، اینترنت به عنوان یکی از کاربردی ترین ابزارهایی است که امکان انجام فعالیت های تجاری در جهت فروش عمده از مرغوب ترین پودر نسکافه ها را فراهم ساخته است.

تفاوت نسکافه فوری گلد و کلاسیک

همانطور که گفته شد نسکافه های فوری با توجه به روش های خشک سازی که دارند، می توانند دارای انواع نمونه های گلد و کلاسیک باشند.

نسکافه های گلد دارای رنگ روشن تر به همراه عطر و طعم ملایم تر می باشند. در تهیه نوشیدنی ها، این نوع نسکافه ها می توانند از کارایی و محبوبیت بیشتری برخوردار باشند.

پودر نسکافه های کلاسیک نیز با رنگ تیره و طعم تلخ تر خود، برای تهیه انواع شیرینی جات و کیک و همچنین قهوه های دله مورد استفاده قرار می گیرند. در هر کدام از این موارد، بهترین کیفیت را برای مشتریان خود ارائه می نماییم.

 

منبع:www.nescafeshop.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نسکافه شاپ
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09190273774

مطلب پیشنهادی

خرید نسکافه فوری

خرید عمده پودر نسکافه فوری کلاسیک

خرید عمده پودر نسکافه فوری کلاسیک تقاضای بسیاری از مشتریان شده است. پودر نسکافه های …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button مشاوره رایگان جهت خرید