مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

طرز تهیه پودر کافی میکس خانگی

مواد اولیه کافی میکس فوریطرز تهیه کافی میکس فوری
کافی میکس خانگی

پودر کافی میکس ها در طرز تهیه نوشیدنی ها و انواع دسرهای خانگی می تواند مورد استفاده قرار گیرد که در این بخش، آموزش های لازم ارائه شده اند.
مهمانی ها و مجالس مختلف از اصلی ترین موقعیت هایی می باشد که امکان سرو انواع نوشیدنی های سرد و گرم از جمله کافی میکس ها را به همراه دارند و با توجه به اینکه کافی میکس ها به نسبت قهوه، از درصد تلخی کمتری برخوردار هستند، از همین رو مصرف آن در میان خانواده ها نیز گسترش قابل توجهی یافته و ارائه آموزش هایی در خصوص طرز تهیه و درست کردن حرفه ای این نوشیدنی، می تواند شما را در آماده سازی یک نوشیدنی خاص کافی میکس برای پذیرایی از مهمان هایتان فراهم آورد.

مواد اولیه کافی میکس فوری

پودر قهوه فوری دو قاشق مربا خوری
یک ق غ شکر
نسکافه کلاسیک یک ق چ
آب داغ صد و پنجاه میلی لیتر

طرز تهیه کافی میکس فوری

پودر کافی میکس فوری را به همراه شکر و نسکافه موجود ترکیب نموده و سپس با اضافه کردن آب به روی این پودر، آن را ترکیب نموده و شکر نیز به عنوان بخشی از مواد اولیه خواهد بود که در صورت تمایل شما، اضافه می شود.

بر اساس تعداد نفراتی که قصد پذیرایی از آن ها را دارید می توانید اقدام به اضافه کردن مواد نمایید و در کمتر از بیست ثانیه، شما می توانید یک نوشیدنی خاص و منحصر به فرد را برای مهمانان خود آماده نمایید. این نوع کافی میکس ها را می توانید با استفاده از مارشمالو و همچنین خامه و … تزیین نمایید که این مسئله بستگی به ذائقه و سلیقه شما خواهد داشت که بتوانید اقدام به تزیین نمایید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه محصولات کافی میکس , کاپوچینو و هات چاکلت>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<